30.01.2017r.

Szanowni Państwo,

W związku z problemami technicznymi prosimy o wpłaty na prowadzone obecnie akcje bezpośrednio na konto Fundacji 56 1560 0013 2362 0474 8166 0001 - w opisie cel na jaki wpłacamy.

Wpłaty przez PayU zostaną uruchomione możliwie, jak najszybciej. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

7.01.2017r.

W imieniu Rodziców Ignasia (syna pracownika Grupy Getin Holding) zwracamy się z prośbą o pomoc.

Późnym wieczorem 13 października 2016 roku mieli nadzieję usłyszeć donośny krzyk swojego nowo narodzonego synka. Zamiast tego usłyszeli cichy, krótki dźwięk, po którym nastała przerażająca cisza ….

Na pierwszy rzut oka mogło wydawać się, że urodził się zdrowy chłopczyk, niestety diagnostyka potwierdziła krytyczną wadę serca, z którą nie można żyć bez serii skomplikowanych operacji.

Pierwszą operację przeprowadzono w Munster, w pierwszym tygodniu życia. Kolejne dwie trzeba wykonać w najbliższym czasie. Ich łączny koszt przekracza 320 tysięcy złotych. Fundacja przyznała już dwie darowizny.

Pomóż nam uratować dziecko pracownika Getin Leasing poprzez wpłatę na Ignasia – PayU, z dopiskiem Ignaś -

Wada serca: HRHS, I-TGA, IAA.

Cel zbiórki: II etap korekcji wady serca w Klinice Uniwersyteckiej w Munster.
Termin operacji: kwiecień 2017.

27.01.2017r.

Z przykrością informujemy, że w niedzielę 22 stycznia 2017 roku w wyniku nagłej śmierci odszedł od nas wieloletni pracownik Idea Banku– Maciej Jankowski.

Maciej był zatrudniony na stanowisku specjalisty w Departamencie Analiz i Procesu Kredytowego w Zespole Analiz Prawnych i Technicznych. Zawsze był bardzo zaangażowanym, lojalnym i oddanym pracownikiem.

Objęliśmy rodzinę Macieja opieką Fundacji i tym samym umożliwiamy wszystkim udzielenia wsparcia poprzez wpłaty oraz przekazanie 1% podatku.

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem PayU, a 1% podatku można przekazać, podając na rocznym rozliczeniu PIT numer KRS 0000299720.

Niezależnie od formy wsparcia należy koniecznie wskazać cel szczegółowy – dla rodziny Macieja Jankowskiego.