Wersja polska English Version
Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich
Aktualności

 

30.06.2014 Wyniki VII edycji programu stypendialnego Indeks Start2Star. 

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że proces rekrutacyjny do VII edycji projektu Indeks Start2Star został zakończony i Komisja Rekrutacyjna wyłoniła dwudziestu Laureatów tegorocznego stypendium. Indeks Start2Star to wyjątkowy projekt stypendialny w wyniku którego niezamożnym i zdolnym maturzystom zapewniamy finansowanie przez cały okres studiów, a stypendia wynoszą po 1300 zł miesięcznie.

 

Lista Laureatów VII edycji Indeks Start2Star:

 

 Mariusz Bielaszka

 Grzegorz Czelusta

 Jakub Gaworczyk

 Dawid Harazim

 Patrycjusz Kisła

 Julia Łopuszyńska

 Magda Saba

 Bogdan Marek

 Aleksandra Miska

 Marek Mystkowski

 Jarosław Słaby

 Klara Solorz

 Eliza Supińska

 Magdalena Szarkowska

 Mateusz Szymoniak

 Magdalena Tarnawska

 Krystian Tylek

 Wiktor Urbański

 Artur Piotr Wilk

 Mateusz Wojcieszak

 

Lista rezerwowa:

 

 Damian Szeląg

 Mateusz Chorzępa

 Paulina Kuśnierz

 Przemysław Mroczkowski


Zwycięzcom gratulujemy!

 

05.04.2013 Poznaj nas bliżej! Pierwszy numer biuletynu Fundacji JLC

 

Coraz częściej pytacie nas o działalność i nowe projekty Fundacji. Odpowiadając na Wasze zainteresowanie, wydaliśmy właśnie pierwszy numer biuletynu, w którym przybliżamy Wam naszą organizację. Mamy nadzieję, że streszczenie najważniejszych wydarzeń, podane w atrakcyjnej szacie graficznej, zachęci Was, by zostać z nami na dłużej! Co miesiąc będziemy publikować kolejne wydania wiadomości, a tymczasem zapraszamy do lektury numeru debiutanckiego!

czytaj dalej

 

19.02.2013 Pomagamy cały rok – podsumowanie działalności Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich w 2012 r.

 

W 2012 r. Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich wsparła finansowo ponad 300 młodych osób – Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że w porównaniu do 2011 r. powiększyliśmy grupę naszych beneficjentów – mówi Zbigniew Dorenda, dyrektor zarządzający i pełnomocnik Rady Fundacji. czytaj dalej

 

 

17.07.2012 r. Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich wraz z firmą Glukopharma kontynuuje przekazywanie nowoczesnych pomp insulinowych potrzebującym z całego kraju.

 

 

W ramach programu Bądź Samodzielny Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich wraz z firmą Glukopharma przekaże 15 osobom cierpiącym na cukrzycę, nowoczesne pompy insulinowe Dana Diabecare R, każda o wartości 4.800 zł.

Wspólna akcja Fundacji i dystrybutora pomp insulinowych skierowana jest do osób w wieku do 25 roku życia, które ze względu na okoliczności i sytuację materialną, nie są w stanie sfinansować zakupu tych urządzeń z własnych funduszy. Pacjent który otrzyma pompę insulinową zostanie przeszkolony w firmie Glukopharma oraz otrzyma najnowszy i najdokładniejszy na rynku glukometr – Microdot.

- W ramach programu Bądź Samodzielny wspieramy tych, którzy mają potencjał do dalszego rozwoju i chęci usamodzielnienia się, jednak ze względu na trudną sytuację materialną i okoliczności nie są w stanie wykorzystywać swojej wiedzy, umiejętności bądź talentu - Mówi Prezes Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich Zbigniew Dorenda.

- Do tej pory w ramach tego programu pomogliśmy wielu młodym ludziom. Teraz akcję kierujemy do osób cierpiących na cukrzycę - dodaje prezes Dorenda.

Wszyscy zainteresowani szczegóły programu mogą znaleźć na stronach Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich.

Akcja rozpoczyna sie już dzisiaj.

 

 

 

Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich
ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław
tel. 71 782 60 61, e-mail: biuro@fundacjajlc.pl